Оплата

Обробка замовлення відбувається протягом 1-2 днів, після чого ми повідомимо Вам про наявність товару на складі. Якщо моделі, що цікавить, не виявиться в наявності, ми знайдемо відповідну заміну. Після оформлення замовлення на e-mail надсилаються реквізити для здійснення передоплати.

Україна

Ціни на сайті 2 - оптова та роздрібна. Мінімальне оптове замовлення від 5шт. Передплата за товар приймається на картку Приватбанку (При оплаті замовлення враховуйте комісію ПриватБанку за переказ - 0.5%, з 1000грн.-це 5грн.). Постійним клієнтам можна перевести на карту половину суми, а другу половину сплатити при отриманні товару або сплатити післяплатою (комісія 2,5 % від вартості замовлення). Рахунок ми надсилаємо на e-mail, інші документи на посилку з товаром.

Країни СНД

Ціни на сайті 2 - оптова та роздрібна. Працюємо по 100% передоплаті у доларах США. Мінімальна сума замовлення 100$. Оплата замовлення здійснюється за допомогою банківського переказу WesternUnion або будь-якою іншою платіжною системою, що діє в Україні. Більш детальна інформація на запит.